Kas yra KETPlius.lt?

Mes esame moderni KET Testus siūlanti programa siekianti jums suteikti prieigą prie naujausių KET Testų, kurių dėka išmoktumėte bei gerai pasiruoštumėte egzaminui Regitroje. Spręsdami KET Testus internetu ne tik patobulinsite savo žinias, kurių įgijote vairavimo mokykloje, bet ir sužinosite daugiau apie vairavimo subtilybes. Taip jūsų teorinės žinios taps daug lengviau pritaikomos praktikoje.

Mūsų programą galite drąsiai naudoti tiek mobiliąjame įrenginyje, tiek planšetiniame kompiuteryje, programa idealiai prisitaiko prie visų prietaisų.

Kaip naudotis?

Pirmiausia, norėdami spręsti KET Testus turite įsigyti sprendimo kodą. Jūsų įsigytas sprendimo kodas ir yra jūsų prieiga prie KET Testų. Kodas galios tik tam tikrą, jūsų užsakytą laiką (rekomenduojame užsisakyti bent 24 val. sprendimams). Tačiau neišsigąskite, laikas pradedamas skaičiuoti tik sprendžiant KET Testą, kol testo neįsijungsite, jūsų nupirktas laikas niekur nedings.

Gavę kodą el. paštu (ar mobiliuoju telefonu) suveskite jį į viršuje esantį laukelį. Būsite nukreiptas į kitą puslapį, kur galėsite pasirinkti norimą spręsti vairavimo kategoriją.