1. Pamiršau sprendimo kodą. Ką daryti?

Savo sprendimo kodą galite rasti el. pašte (jei apmokėjote bankiniu pavedimu), arba SMS žinutėje (jei už sprendimo kodą mokėjote trumpąja SMS žinute). Tačiau jei praradote kodą, galite susisiekti su administracija, nurodykite savo el. pašto adresą ir tel. numerį ir mes jį jums atsiųsime.

2. Negaliu prisijungti prie sistemos

Turbūt tiesiog neteisingai įvedėte sprendimo kodą. Kitas, bene dažniausias atvejis - išnaudojote visą sprendimams skirtą laiką ir jūsų kodas buvo išregistruotas iš sistemos. Tokiu atveju tiesiog įsigykite naują kodą ir galėsite ir toliau naudotis vairavimo testais.

3. Ar jūsų KET Testai yra identiški Regitros testams?

Mūsų KET Testai nėra visiškai tokie patys, kurie jums gali pasitaikyti VĮ "Regitroje". Tačiau mūsų siūlomi KET Testai yra labai panašus į siūlomus Regitroje. Taip, suteikiame jums galimybę mokytis, jei atsakėte į klausimą neteisingai. Klausimų įvairovė jums padės išmokti atsakyti į klausimus teisingai.

4. Negavau savo sprendimo kodo, kurį įsigijau

Visų pirma įsitikinkite ar teisingai užpildėte savo duomenis, reikalingus kodo įsigijimui:

1. El. pašto adreso klaida - bene dažniausiai pasitaikanti, kai klientas suklysta įrašydamas savo el. pašto adresą. Tokiu atveju, susisiekite su mumis apačioje nurodytais kontaktais nurodydami savo el. pašto adresą ir kodą jums atsiųsime.

2. Pirkdami SMS būdu patikrinkite, ar tikrai teisingai įvedėte trumpąjį numerį su raktažodžiu, kadangi dėl netiksliai įvesto raktažodžio, sprendimo kodas jums atsiųstas nebus.

5. Ar už sprendimą per mobilųjį telefoną nereiks mokėti dar kartą?

Nereikės. Mūsų mobilioji versija veikia lygiai tuo pačiu principu, kaip ir stacionariame kompiuteryje prieinami KET testai. Todėl testus galite spręsti tiek kompiuteryje, tiek mobiliąjame telefone ir už tai papildomai mokėti nieko nebereikės.

6. Ar laiką privalau išnaudoti per vieną kartą?

Tai yra visiškai nebūtina. Jūsų nupirktas sprendimo laikas yra nuskaičiuojamas tik sprendžiant patį KET testą (t.y įėjus į paruoštą klausimyną), todėl skubėti spręsti testų tikrai neprivalote. Jūsų įsigytas laikas nebus nuskaičiuotas.

7. Kaip pratęsti savo sprendimo laiką?

Jūs neprivalote pratęsti savo sprendimo kodo laiko, kodas galioja tik tam tikrą, jūsų nupirktą laikotarpį. Vadinasi, jog jei kodo sprendimo laiką išnaudojote ir jums pritrūko laiko sprendimams, tiesiog įsigykite naują.